DEVA PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKANI MEHMET GÜROL AYAN, ARNAVUTKÖY İLÇE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

Facebook Paylaş Twitter Paylaş videomuzu izleyebilirsiniz.

 

"> Pinterest Paylaş
Linkedin Paylaş Reddit Paylaş videomuzu izleyebilirsiniz.

 

"> Tumblr Paylaş
Whatsapp Paylaş

11/12/2020 tarihinde eklendi 9249 izleme Kategori: HS TV Program: Haber Merkezi

Video Açıklaması

DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Mehmet Gürol Ayan Arnavutköy İlçe Teşkilatını ziyaret etti (Özel röportaj)

DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Mehmet Gürol Ayan Arnavutköy'e ziyarette bulundu. DEVA Partisi Arnavutköy İlçe Başkanlığında partililerle bir araya gelen İl Başkanı Ayan, daha sonra DEVA Partisi Arnavutköy Kurucu İlçe Başkanı Fatih Karabalık ile birlikte esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Birlik beraberlik mesajları veren DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Mehmet Gürol Ayan, DEVA Partisi Arnavutköy İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. Partinin Arnavutköy Kurucu İlçe Başkanı Fatih Karabalık'ı tebrik ziyaretinde bulunan Ayan, Karabalık'a görevinde başarılar diledi. DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Mehmet Gürol Ayan, Başkan Fatih Karabalık ile birlikte esnaf ziyareti gerçekleştirildi. Esnaflar Başkan Ayan ve Karabalık'a, ülkede ekonomik sorunlar yaşadığını, üretimin durma noktasına geldiğini, pandeminin kontrol altına alınamadığını yakındı. Sorunların çözümü için partiyi kurduklarını esnafa ileten Başkan Ayan, DEVA Partisi'nin liyakatli kadrosuyla ülkenin geleceğine umutla bakmak adına son sürat çalışmalarına devam ettiklerini anlattı.

DEVA PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKANI MEHMET GÜROL AYAN HSTV HABER EKRANLARINA KONUŞTU! 

Salih Sütlan'a konuşan Ayan, Arnavutköy için çarpıcı açıklamalarda bulundu. Röportajın ve DEVA Partisi Arnavutköy İlçe Başkanı Fatih Karabalık ve parti teşkilatına ziyaretin detaylı içeriğine ulaşmak için videomuzu izleyebilirsiniz.